Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:08 30-06-2018 Foto e ditës

Një lajm i mirë për të gjithë ata që e ndoqën, sensibilizuan, solidarizuan dhe ndihmuan çiftin e braktisur të të moshuarve nga Korça.

Fadil dhe Lumturije Mane kane arritur shëndoshë e mirë në Qendrën e Sherbimit Social për të moshuarit (Azil) në Poliçan.

Çifti i të moshuarve u braktis nga djali dhe vajza në qytetin e Korçës, e prej disa ditësh u ndihmuan nga qytetarë të ndryshëm derisa historia e tyre u bë e njohur në internet.

Interesimi për t’i ndihmuar ka qenë tepër i madh e mijëra shqiptarë janë treguar të gatshëm t’iu vijnë në ndihmë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
Foto e ditës »
Article Logic
Execution time: 0.022863864898682
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-126236" }