Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:08 02-07-2018 Foto e ditës

Liman Ceka është sot plot 109 vjeç dhe gëzon shëndet të plotë.

Limani është nga fshati Shlli i Matit dhe njihet nga të gjithë si njeriu i cili ka ndërtuar këtë kështjellë gjigante që qendron e fortë dhe e palëkundur edhe sot e kësaj dite.

Newsbomb.al i uron shëndet e jetë të gjatë gjysh Limanit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.029231071472168
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-126421" }