Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:07 05-07-2018 Foto e ditës

Shoqata Atdhetare Kulturore “Myzeqarja”, në Lushnjë organizoi dje aktivitetin “Dita e Librit me autorë lushnjarë”.

Kjo veprimtari u organizua në kuadër të 25-vjetorit të krijimit të shoqatës.

Në dëgjesë u përmendën 70 autorë lushnjarë, njerëz të letrave të cilët me urtësi, dije dhe mençuri dhe profesionalizëm kanë regjistruar arshivën e bibliotekës së qytetit punën e tyre krijuese.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
Foto e ditës »
Article Logic
Execution time: 0.014002084732056
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-126787" }