Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:13 11-07-2018 Foto e ditës

Këtë lokomotivë me avull do të mund ta shihni së shpejti në Tiranë.

Zv. ministri i Infrastrukturës dhe Energjitikës, Artan Shkreli bën me dije se lokomotiva, relikë e e fillimit hekurudhor shqiptar do të bëhet gati të vendoset në kryeqytet.

“S H E N J A  E  N J Ë  R I N I S J E J E

Lokomotiva me avull, relike e fillimit hekurudhor shqiptar, që tani po bëhet gati të vendoset ne Tiranë, simbol i nje ëndrre në pikën e rrjedhshmërisë, por kurrë të këputur”, shprehet Shkreli.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
Foto e ditës »
Article Logic
Execution time: 0.012273073196411
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-127480" }