Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:09 13-07-2018 Foto e ditës

Saimir Maloku u burgos për 9 vite në Spaç, pasi policia sekrete përgjoi shtëpinë e tij, dhe zbuloi se kisht shpikur një pajisje që kapte valët e televizionit italian.

Në televizor jepeshin këngët e Jimi Hendrix, Rolling Stones dhe Beatles, dhe Saimir Maloku gjithçka e kishte bërë për babain e tij të paralizuar, të kishte mundësi të kalonte kohën duke parë programe të huaja.

Sot ai feston ditëlindjen. Si dhuratë ka marrë dosjen e tij të Sigurimit të Shtetit. Ndërsa torta është e veçantë, me fotografitë e këngëtarëve të huaj që ai dëgjonte në rininë e tij.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090091228485107
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-127724" }