Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:13 14-07-2018 Foto e ditës

Ai është këngëtari me zë të fortë dhe shpirt të butë,  por kësaj herë ka frymzuar nëpërmjet angazhimit të tij personal.

Eugent Bushpepa  ka udhëtuar në fshatin Skroskë të Librazhdit, për të vizituar Emanuelin e vogël, i cili është një ndër 35 fëmijët që merr shërbime të specializuara falas në shtëpi nga ekipi i i programit social "Tungjatjeta!", të World Vision .

Ishte 3 muajsh kur u diagnostikua me encefalopati. Sot është 4 vjeç dhe nuk mundet as të flasë, as të ecë e as të qëndrojë ulur... 

Vogëlushi ka nevojë për seanca të rregullta fizioterapie dhe logopedie.

Si mund të dhuroni? 

RAIFFEISEN BANK
Numër llogarie: 00 3088 0359
IBAN: AL60 2021 1013 0000 0000 3088 0359
SWIFT: SGSBALTX
Kartë Debiti / Krediti:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
FOTO E DITËS »
Article Logic
Execution time: 0.012813091278076
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-127813" }