FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:46 15-07-2018 FOTO E DITËS Godina e re e teatrit

Ndërkohë që protestat për mbrojtjen e godinës ekzistuese vazhdojnë pothuajse çdo ditë, dje kanë dalë dhe pamjet sesi do të transformohet godina e Teatrit Kombëtar.

Projekti ëshët krijuar nga një studio ndërkombëtare tepër prestigjoze “Bjarke Ingels Group”, e cila ofron një godinë me arkitekturë moderne dhe dizajn unik.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
FOTO E DITËS »
Article Logic
Execution time: 0.0049238204956055
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-127924" }