FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:18 18-07-2018 FOTO E DITËS Jahti Sevanna

Jemi në kulmin e sezonit turistik dhe në bregdetin e bukur të Vlorës ia kanë “behur” dy jahte turistike.

Dy jahtet turistike, "Sevanna" dhe "Moonshadow Noa" janë ankoruar sot në Portin e Vlorës  duke tërhequr vëmendjen e shumë vendasve. Nuk ka detaje rreth pronarëve të këtyre jahteve apo njerëzve që ndodhen në to.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTO E DITËS
FOTO E DITES »
Article Logic
Execution time: 0.011468887329102
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-128260" }