FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:23 24-07-2018 FOTO E DITËS

Busti i Ismail Qemalit që ndodhet para kryeministrisë është bërë objekt diskutimi për disa nga turistët që kanë vizituar Tiranën sot.

Në pjesën ku është shkruar “Ismail Qemali”, disa nga shkronjat mungojnë, duke i hequr hijeshinë bustit.

Të shumtë kanë qënë tursitët të cilët fotografonin bustin dhe qeshnin me të.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
FOTO E DITËS »
Article Logic
Execution time: 0.01288104057312
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-128911" }