Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:14 02-08-2018 Foto e ditës

Një djalë nga Rumania ka zgjedhur një vend të veçantë turistik në Vlorë për t’i propozuar të dashurë së tij për martesë.

Evenimenti është organizuar me mbështetjen e deputetit të zonës Fate Velaj dhe kryebashkiakut Dritan Leli.

Një grup i madh miqsh e të afërmish kanë qenë të pranishëm me varka në shpellën piktoreske ku dy turistët e huaj kanë vendosur të nisin një kapitull të ri së bashku.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.009058952331543
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-129894" }