Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:08 14-08-2018 Foto e ditës

Një foto e protestave në Rumani, e shpërndarë nga shumë zyrtarë të Partisë Demokratike, politikanë por dhe gazetarë, po bën xhiron e rrjetit.

Por, me një kërkim të thjeshtë në internet duket se fotoja as që ka lidhje me shqiptarët, madje fjala Shqipëri nuk përmendet gjëkundi.

Fotoja origjinale shkruan “Drejtësi, jo korrupsion” dhe është një nga sloganet e protestave të vitit 2017 në Rumani.


Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011214017868042
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-131030" }