Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:40 17-08-2018 Foto e ditës

Ky djalosh nga Fieri është HERO!

Ardimir Murataj, shpëtoi dy vajzat 6 vjeçare nga duart e të ëmës e cila tentoi t'i mbyste në lumë vogëlushet e saj binjake! Meriton respektin dhe mirënjohjen e gjithë shoqërisë. 

"Unë nuk dua asgjë, nuk dua as shpërblim. Shpërblimi për mua janë ato dy engjëj që jetojnë, ato të jenë të lumtura dhe të jetojnë sa më gjatë"... 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.0086488723754883
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-131358" }