Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:11 18-08-2018 Foto e ditës

Kryetari i Bashkisë së Fierit Armando Subashi ka pritur dje në zyrë Ardimir Murataj. Heroi që shpëtoi dy vajzat teksa nëna e tyre tentoi t'i mbyste në lumë, shumë shpejt do të fillojë punë.

Kryebashkiaku Subashi i ka ofruar Ardimirit një vend pune në Bashkinë e Fierit. I kontaktuar nga newsbomb.al, Ardimiri u shpreh se kryebashkiaku e kishte falenderuar  si dhe i dhuroi atij certifikatë mirënjohje për aktin human dhe vlerat qytetare. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.012588024139404
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-131448" }