Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:11 19-08-2018 Foto e ditës

Një 11 vjeçare rrëshqiti dhe u mbyt në ujërat e liqenit të Banjës.

Drejtori i zjarrfikëses së Gramshit, Ilir Llapushi, duke shpresuar se do arrihej të gjendej ende me shenja jete vogëlushja, është hedhur brenda liqenit duke kërkuar përreth disa minuta në ujrat dhe baltën që ishte ne shtratin e liqenit.

E ndërsa polumbarët e Elbasanit ishin nisur, Ilir Llapushi ka arritur të nxjerrë vet trupin e pajetë të vogëlushes. Edhe pse ngjarja përfundoi tragjikisht, guximi i shefit të zjarrfikëses se qytetit, u mirëprit nga familjarët dhe nga qytetarët e pranishëm që po ndiqnin të shqetësuar ngjarjen dhe kërkimet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.042386054992676
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-131535" }