Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:19 20-08-2018 Foto e ditës

Ministrja Julie Genter e Partisë së Gjelbër të Zelandës së Re, i ka habitur të gjithë, pasi në javën e 42 të shtatzanisë ka shkuar në maternitet për të lindur me biçikletë.

Genter ka shkruar se ndihet shumë e lumtur për ardhjen në jetë të fëmijës së saj, i cili peshon 3.3 kg, e ndërsa ka falenderuar të gjithë ata që i kanë shkruar.

Të dielën në mëngjes ajo është nisur me biçikletë drejt materniteti, ku dhe ka sjell në jetë fëmijën e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038461923599243
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-131599" }