Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:19 21-08-2018 Foto e ditës

Një çift shqiptaro – japonez kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë në Tokio të Japonisë.

Shqiptari Arbër Demo nga Fieri dhe japonezja Mana Aoki janë martuar në një ceremoni të zvilluar në kryeqytetin japonez.

Një i afërm i çiftit ka shpërndarë fotografitë e veçanta, ku atmosfera e veçantë dhe alegria në dasmën e çiftit nuk mungon.

Por ajo që binte më shumë në sy, ishte një foto e çiftit dhe familjarëve duke bërë me dorë simbolin e shqiponjës. Kjo në shenjë vlerësimi për dhëndrin shqiptar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.019447088241577
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-131702" }