Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:16 22-08-2018 Foto e ditës

Gjest për t’u vlerësuar është ai i doktorit Angjelin Shtjefni, shkruan newsbomb.al.

Doktori jeton dhe punon në SHBA, por teksa ka ardhur për pushime në Shqipëri, ka vendosur që të bëjë një veprim human për vendlindjen e tij.

E ndërsa çdokush do të zgjidhte në këto ditë të nxehta gushti bregdetin, doktori vullnetarisht bën vizita falas për bashkëfshatarët e tij. Lajmin e  ka bërë të ditur biznesmeni i njohur Altin Prenga.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14881777763367
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-131800" }