Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:19 27-08-2018 Foto e ditës

Këtë javë SNMCMG2 (Grupi 2 i Gatshëm i Kundërzbulimit të NATO-s) ka zhvilluar një stërvitje të përbashkët me Flotën Ushtarake shqiptare në Vlorë.

Sipas Ambasadës së SHBA në Tiranë, Flota e NATO për Veprim të Shpejtë në Kundërpërgjigje ndaj Minave përgjatë kësaj jave ka asistuar në det dy anijet e Flotës shqiptare, ALS Butrinti dhe ALS Orikum.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.013045072555542
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-132260" }