Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:18 28-08-2018 Foto e ditës

Deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia është bërë protagonist i një ngjarje të dhimbshme.

Deputeti demokrat ka dhënë ndihmë për një djalë të vogël i cili vuan nga një sëmundje e rëndë dhe familja e tij nuk kishte mundësi për kurimin e tij.

Babai i djalit të sëmurë ka bërë me dije se 6 vite janë endur rrugëve  brenda dhe jashtë vendit për shërimin e të birit. Ai tregon se Bardh Saphia dhe Silvi Bardhi kanë mundësuar udhëtimin e djalit të sëmurë për në Itali ku dhe do të kurohet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.0076248645782471
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-132378" }