Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:19 29-08-2018 Foto e ditës

Klea Nushi, vajza me kacurrela, me sytë jeshile dhe fytyrën e bukur është përzgjedhur nga policia e shtetit si efektivja e uniformave blu që jep mesazhin e radhës për rregullimin e trafikut në vend.

Sikurse thotë vetë Klea, prej ditësh ajo shërben me specialet e repartit “Shigjeta” në zhbllokimin e trafikut këto kohë në aksin e Fierit, më I ngarkuari këto kohë nga trafiku i makinave.

Klea, ka përfunduar kursin për patentën e motorrit pak muaj më parë, dhe si efektive e skuadrës “Shigjeta” në Tiranë, gjatë verës ka hyrë në shërbim dhe në ndihmë të kolegëve të saj në aksin me ngarkesë të shtuar në qarkullimin rrugor, “Fier - Levan”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.01285195350647
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-132486" }