Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:15 08-09-2018 Foto e ditës

Në qytetin verior të Shkodrës dhjetra protestues janë mbledhur pas vrasjeve të shumta të ndodhura së fundmi në këtë qytet.

Protestës i janë bashkuar drejtuesit e klerit, qytetarë dhe përfaqësues politikë.

“Kultura jonë me e fortë se plumbat e drogës”. janë disa nga shënimet në pankartat e protestuesve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.0082077980041504
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-133582" }