Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:14 12-09-2018 Foto e ditës

Ish-nënkryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Dëshira Subashi ka ndarë një fakt tejet emocionues.

Në një butik, në një qytet në Kaliforni, ajo ka gjetur një veshje që shoqërohej me këtë gjerdan të zbukuruar me monedha ku një prej monedhave është lek shqiptar, 50-leksh.

“Në një vend të largët me Shqipërine, Temecula CA USA , rastësisht në një butik gjeta një veshje që shoqërohej me këtë “gjerdan”.

Gjerdani ideuar nga zinxhiri dhe disa monedha. Një nga monedhat , ajo e poshtme ishte 50 lekëshe , pra lek shqiptar.

Sa shume më emocionoi!”, shkruan ish nënkryetarja e KQZ.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.010241985321045
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-134007" }