Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:15 16-09-2018 Foto e ditës

Xhoi është një 21 vjeçare nga Bradasheshi i Elbasanit dhe punon si gomiste në biznesin e babait të saj. Është gazetari Mentor Kikia që sjell historinë e vajzës, e cila ka zgjedhur të bëjë një punë mjaft ndryshe nga moshataret e saj.  

Punën që 21 vjeçarja ka vendosur të bëjë Kikia e quan si një mësim të mirë për të gjithë.

“Mendova se ishte ndonjë truk, por vajza për pak minuta e mbaroi punën. Duart i kishte të nxira nga gomat, vajrat po lëndë të tjera në një servis makinash. Edhe në fytyrë kishte disa njolla të zeza pluhuri”, shprehet ai ndër të tjera.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.008817195892334
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-134478" }