Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:32 23-09-2018 Foto e ditës

Mjeku Luan Dragusha, i cili la SHBA-në për Shqipërinë, sot u la i lirë, dy ditë pas arrestimit.

Ky është momenti emocionues kur përqafon të shoqen në sallën e gjyqit në Shkodër.

Gjykata e Shkodrës lë të lirë mjekët dhe infermierët e spitalit që u arrestuan pak ditë më parë.

Ata u arrestuan më 19 shtator për 'shpërdorim detyre', ndërsa ditën e sotme dolën para gjykatës. Pjesëtarët e stafit të spitalit u arrestuan për abuzime me tenderat e ilaçeve

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019686937332153
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-135285" }