Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:12 27-09-2018 Foto e ditës

Kryeministrja e Zelandës së Re Jacinda Ardern është liderja e parë botërore që merr pjesë në mbledhjen e asamblesë së përgjithshme të Kombeve te Bashkuara me foshnjën e saj të porsalindur.

Ardern shpreson që një ditë do të jetë shembull për të gjitha gratë që të balancojnë karrierën dhe të qenit prindër.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092401504516602
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-135738" }