Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:17 02-10-2018 Foto e ditës

Jepet në Stokholm çmimi Nobel për mjekësi për vitin 2018.

Me këtë çmim janë nderuar dy mjekë të njohur në mjekësinë botërore, James Allison nga Amerika dhe Tasuku Honjo nga Kina.

Mjekët zbuluan terapinë për forcimin e imunitetit gjatë kurimit të kancerit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.012182950973511
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-136303" }