Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:15 07-10-2018 Foto e ditës

Kryeministri Edi Rama na prezanton me një grup turistesh që kanë mbërritur ditën e sotme në Vlorë.

Me anë të një postimi në Facebook, Rama na tregon se këto vajza dhe gra quhen të gjitha Vlora dhe janë nga Kosova.

“E dini çfarë kanë të përbashkët vajzat e gratë në këtë foto që sapo më erdhi nga Vlora? 
Quhen Vlora dhe janë vizitore nga Kosova”, shkruan Rama krahas fotos.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0083820819854736
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-136887" }