Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:21 14-10-2018 Foto e ditës

Në Tiranë u mbajt edicioni i dytë i Panairit “Shqipëria Punon Tokën”.

Mirëpo një e papritur ka ndodhur në Sheshin “Nënë Tereza” aty ku zhvillohet dhe edicioni i dytë i këtij Panairi, pasi në një nga mini fermat e ngritura një lopë ka lindur viçin.

Qytetarët e ndodhur aty janë habitur dhe kanë filluar të shkrepin foto.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.0087380409240723
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-137747" }