Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:14 19-10-2018 Foto e ditës

Gazetarja dhe psikologia e njohur Mirela Sula do të intervistojë Princeshën e Kuvajtit, njëherësh Kryetare e Këshillit të grave biznesmene arabe, Sheikha Hissah Saad Al-Sabah.

Lajmin e ka bërë me dije vetë Sula përmes një postimi në rrjetet sociale.

Gazetarja është pjesë e shoqatës 'Global Woman Club' me qendër në Londër. Ndërsa siç shprehet Sula, Princesha e Kuvajtit do të jetë mysafirja e veçantë në këtë shoqatë dhe e veçanta është pasi do të intervistohet nga një shqiptare.

“Princesha e Kuvajtit dhe Kryetare e Këshillit të grave të biznesit arabe do të jetë mysafirja jonë e veçantë këtë mbrëmje në Klubin Global të Gruas në Londër”, shkruan Sula në rrjetet sociale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
Foto e ditës »
Article Logic
Execution time: 0.012728929519653
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-138340" }