FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:18 20-10-2018 FOTO E DITËS

Gazetarja dhe psikologia e njohur Mirela Sula do të intervistojë Princeshën e Kuvajtit, njëherësh Kryetare e Këshillit të grave biznesmene arabe, Sheikha Hissah Saad Al-Sabah.

Gazetarja është pjesë e shoqatës Global Woman Club me qendër në Londër. Ndërsa siç shprehet Sula Princesha e Kuvajtit do të jetë mysafirja e veçantë në këtë shoqatë dhe e veçanta është pasi do të intervistohet nga një shqiptare.

“Princesha e Kuvajtit dhe Kryetare e Këshillit të grave të biznesit arabe do të jetë mysafirja jonë e veçantë këtë mbrëmje në Klubin Global të Gruas në Londër”, shkruan Sula në rrjetet sociale.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090939998626709
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-138452" }