Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:20 23-10-2018 Foto e ditës

Saimir Tahiri godet sërish në rrjetet sociale. Ish-ministri i Brendshëm nuk po gjen qetësi këto kohë duke qenë shumë aktiv.

Sapo ka publikuar një foto me djalin e tij Drinin, dhe jep një mesazh shumë të rëndësishëm në marrëdhënien atë dhe bir.

“Best friend for life”, shkruan Tahiri në foton që ka publikuar me djalin e tij, dhe që siç duket e ka bërë në fundjavën e kaluar në Lëpushë, në “Bjeshkët e Namuna”, përsa kohë që një ditë më parë publikoi foto nga vizita e tij në këtë zonë.

Nuk dihet për ç’arsye Tahiri ka zgjedhur të publikojë foto të përditshme në rrjetet sociale, por ajo që nënkuptohet është shprehja “familja është gjëja më e rëndësishme”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011394023895264
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-138752" }