Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:16 25-10-2018 Foto e ditës

Një gjest fisnik ky i gazetarit Arsen Rusta fotografuar nga kolegu i tij Elvi Fundo.

 

Gazetari ka shkuar dhe ka blerë ujë, mandarina e biskota për disa policë, që siç shkruan ai, kishin prej orës 8:00 të mëngjesit në pritje.

“Ishte gjithcka njerëzore pasi mbi 40 policë kanë që në 8 mengjesit që qëndrojnë në këmbë këtu me ne tek krimet.

Pak ujë, disa manderine e biskota ishte minimumi që bera me rrogën e një ditë pune.

Zoti është i madh dhe unë e bëra sot, e kam bërë gjithmonë e do ta bëj se me ta kaloj pjesën më të madhe të diteve në terren!”, shkruan Arsen Rusta pas fotove të shpërndara nga kolegu i tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011740922927856
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-139011" }