FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:10 03-11-2018 FOTO E DITËS

Dy ish presidentët e Shqipërisë, Alfred Moisiu dhe Rexhep Median janë bërë bashkë në një event të Akademisë së Shkencave.

Ish krerët e shtetit kanë realizuar një foto me gotat e verës në duar, teksa në krah të tyre qëndrojnë kreu i AKEP, Ilir Zela, ish-deputetja socialiste Raimonda Stefa dhe dhe ish-anëtarja e Asamblesë së Partisë Socialiste, Saemira Pino.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022658824920654
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-140061" }