Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:14 22-11-2018 Foto e ditës

Përgjaket protesta para Parlamentit.

Sakaq, raportohet se është lënduar në fytyrë, nëndrejtori i Policisë, Dhimitraq Ziu si dhe 6 efektivë, mes të cilëve, një efektive femër.

Në protestë me banorët e unazës janë edhe deputetë të PD e LSI të cilët janë përplasur me policinë. Ata kanë hedhur tymuese dhe kanë shtyrën kordonin e policisë duke tentuar të hyjnë brenda në Parlament ku po zhvillohet seanca me deputetët e mazhorancës

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011392116546631
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-142399" }