Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:24 12-12-2018 Foto e ditës

Një grup studentësh i kanë bërë rezistencë të ftohtit dhe kanë kaluar natën përpara Kryeministrisë.

Siç shihen nga fotot ata janë mbuluar me batanije, ndërrsa kanë kaluar aty natën duke i bërë kështu rezistencë temperaturave të ulëta gjatë natës.

Para Kryeministrisë ka gjithashtu prani të forcave të policisë.

Kujtojmë se studentët kanë paralajmëruar sot përshkallëzim të protestave të tyre, pasi kërkesat e tyre ende nuk janë plotësuar, ndërsa afati që i vendosën qeverisë përfundoi dje në orën 16:00.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.012106895446777
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-144825" }