Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:19 13-12-2018 Foto e ditës

Ina Nuka është efektivja e Shqiponjave e cila humbi 3 gishta të dorës së djathtë nga një kapsollë që u hodh nga protestuesit e Astirit gjatë protestës së Parlamentit pak javë më parë.

Nuka u dërgua më urgjencë në spitalin e Traumës ku mori ndihmën e parë, ndërsa u vizitua nga kryeministri Edi Ram i cili i premtoi dërgimin e menjëhershëm në Ankara për të rifituar përsëri gishtat.

Një lajm i mirë vjen tashmë nga Turqia pasi Ina ka kaluar me sukses dhe operacionin e fundit 'të tretin të vërtetin', i cili është zhvilluar ditën e sotme dhe ka zgjatur rreth 7 orë.

Genti Mullai, shefi i komunikimit me median në Policinë e Shtetit ka publikuar foton e Ina Nukës, pas operacionit të sotëm, ndërsa ka dhënë dhe lajmin e mirë se ajo ia ka dalë ta fitojë këtë betejë, dhe së shpejti siç ka shkruar ai do të jetë përsëri pjesë e familjes së madhe të Uniformave Blu.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
Foto e ditës »
Article Logic
Execution time: 0.011384010314941
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-144944" }