Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:23 21-12-2018 Foto e ditës

Ish Presidenti i SHBA, Barack Obama është shfaqur ndryshe nga ç'jemi mësuar ta shohim. Ish presidenti është veshur si Babagjyshi i Krishtlindjeve dhe ka vizituar qendrat spitalore të fëmijëve në Washington DC.  

Me një kapele të Babagjyshit dhe një thes me dhurata Obama u ka dhuruar argëtim fëmijëve në spitale.

Gjatë vizitës ish Presidenti interpretoi me mjekët, infermierët, pacientët dhe familjarët këngët e Krishtlindjeve.

Kujtojmë se vitin e kaluar Obama bëri një veprim të ngjashëm pasi vizitoi i veshur në të njëjtën formë disa nxënës të shkollave të mesme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.010805130004883
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-145942" }