Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:10 10-01-2019 Foto e ditës

Moti i keq ka bërë që të bllokohen rrugët në shumë zona të Shqipërisë.

Kjo gjë ka detyruar një nënë të re nga Elbasani të lindë fëmijën e saj të dytë në kushte shtëpie.

Infermierja Nazmie Demiri e Qendrës Shëndetësore Labinot-Katund ia ka dalë ta shpëtojë nënën e re.

25-vjeçarja ka lindur pa probleme dhe është transportuar me autoambulancë në maternitetin e Elbasanit.

Tashmë ajo ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore, ku dhe po merr trajnimin e nevojshëm.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.01195216178894
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-148180" }