Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:12 11-01-2019 Foto e ditës

Për shkak të reshjeve intensive të borës shumë zona të vendit janë të bllokuara.

Më problematike situata paraqitet në zonat e Pukës, Kukësit, Malësisë së Madhe, Dibrës, Gjirokastrës dhe Korçës.

Ndërkohë një vajzë e vogël e cila ka pasur ndërlikime shëndetësore është sjellë me helikopter në Tiranë. E vogla po merr trajtim mjekësor.

Ndërkohë një rast i ngjashëm u regjistrua edhe dy ditë më parë. Një 25-vjeçare solli në jetë në shtëpi fëmijën e saj të dytë.

25-vjeçarja ka lindur pa probleme dhe është transportuar me autoambulancë në maternitetin e Elbasanit.

Tashmë ajo ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011770009994507
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-148314" }