Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:19 20-01-2019 Foto e ditës

Pamje emocionuese këto që tregojnë një vogëlush, me sytë drejt qiellit, tepër i lumtur për faktin që më në fund, pas 2 javësh kërkime, ka gjetur qenin e tij të dashur.

Qeni i bardhë, siberjan, i moshës 2 vjeçare nuk largohej asnjëherë nga shtëpia dhe kishte një lidhje të veçantë me pjestërët e familjes, e veçanërisht me vogëlushin që shikoni në këtë foto.

Familjarët ofruan edhe shpërblim për gjetjen e tij dhe më në fund, qeni u gjet në një familje në Pezë me ndihmën dhe angazhimin e një sërë organizatave për mbrojtjen e kafshëve.

Tashmë Poku i vogël ka rigjetur qetësinë e lumturinë në familjen e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.01392388343811
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-149514" }