Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:22 21-01-2019 Foto e ditës

Rodrigo Alves i njohur në publik si ‘kukulla Ken’ ka nënshtruar së fundmi ndërhyrjen e 69 në fytyrë.

Ylli i operacioneve plastike ka dhënë së fundmi një mesazh për të gjithë shqiptarët.

Ai përshëndet shqiptarët dhe thotë se do të jetë së shpejti në Tiranë. Disa ditë më parë, kukulla Ken ka vizituar kryeqytetin e Iranit, Teheranin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
Foto e ditës »
Article Logic
Execution time: 0.012866020202637
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-149619" }