FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:09 02-02-2019 FOTO E DITËS

Dje u përzgjodh fituesja e 'Giveaway' nga Newsbomb.al.

@Erionariza është fituesja e cila u përzgjidh në një mënyrë krejt rastësore dhe shumë transparente, pasi neësbomb ishe LIVE gjatë përzgjedhjes së fituesit.

Fituesja e  lojës sonë sapo përfitoi një trajtimi special të fytyrës në @dermolife.al që përfshin trajtimin nga specialistja me: 
1- qumësht, 2- scrub avull, 3- pastrim i pikave të zeza ose dhjamore, 4- stimulim të colagenit dhe elastinës, 5- vitaminë C, 6- maska me acid hialuronik, 7- krem final me spf dhe 8- mesazh relaksues!
POR NUK MBARON ME KAQ! 
Në @dermolife.al do mund të merrni FALAS edhe një krem të markës Filorga, me efekte mrekullibërëse për lëkurën e fytyrës tuaj.
Për të gjithë ata që nuk mundën të na ndiqnin LIVE, video është e regjistruar në STORYN e Newsbomb.al

Shihemi në 'GIVEAWAY-n e rradhës!

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.012692928314209
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-151259" }