Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:17 17-02-2019 Foto e ditës

Protesta e djeshme e opozitës degjeneroi në dhunë, e cila zgjati për 5 orë. Protestuesit tentuan të shkatërrojnë hyrjen e Kryeministrisë, ndërsa policia përgjigjej vazhdimisht me ujë dhe gaz lotsjellës.

Ndërkaq, përtej tensioneve ranë në sy edhe gjeste pozitive.

Në një foto të publikura nga kreu i PD, Lulzim Basha vihet re dhe kreu i Policisë Bashkiake së qytetit të Shkodrës Anton Hasanpapaj. Hasanpapaj ka bërë një gjest tepër të veçantë, duke mbrojtur  kolegët e tij policë nga dhuna e protestueve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.012115955352783
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-153096" }