Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:13 21-02-2019 Foto e ditës

Pas vdekjes së ikonës së modës Karl Lagerfeld, pasurinë e tij duket se do e trashëgojë macja.

Stilisti me famë botërore, në një intervistë të mëparshme në emisionin ‘Le Divan’ ka deklaruar se macja e tij e që quajtur Choupette, do të trashëgojë të gjithë pasurinë e tij prej 200 milion dollarësh, shkruan Metro, transmeton Newsbomb.al. 

"Ajo ka fatin e saj, ajo është një trashëgimtare, dhe nëse diçka më ndodh, personi që do të kujdeset për të nuk do të jetë një mjeran. Paratë që nuk do të marr me vete, i takojnë asaj…Choupette është një vajzë e pasur", është shprehur ai pak kohë më parë

Lagerfeld e ka njohur macen si trashëgimtaren e vetme të legjitimuar. Ikona e Chanel ndërroi jetë ditën e djeshme në moshën 85-vjeçare.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011941194534302
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-153606" }