Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:14 27-02-2019 Foto e ditës

Degjeneroi në dhunë protesta e djeshme e opozitës së bashkuar para godinës së Parlamentit. Protestuesit u përplasën me policinë, ndërsa këta të fundit u përgjigjën vazhdimisht me gaz lotsjellës.

Kjo situatë irritoi protestuesit dhe përfaqësuesit e opzoitës, ndërsa probleme shëndetësore për shkak të gazit pësuan edhe qytetarët e thjeshtë të cilët nuk kishin lidhje me atë që po ndodhte para Parlamentit.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011209964752197
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-154384" }