Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:16 07-03-2019 Foto e ditës

Bashkia e Vlorës me rastin e festës së 7 marsit ka vlerësuar me  titullin e lartë ‘Mirënjohja e Qytetit’ 85 mësues, mes tyre edhe mësues pas vdekjes.

Aktiviteti u zhvillua në zonën e Lungomares, ku pjesëmarrës ishte edhe kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli.

Kryebashkiaku ka ka vlerësuar kontributin e mësuesve ndër vite dhe është shprehur se ky është një vlerësim që kushton pak, por për ta do të mbetet si kujtim për përkushtimin  e tyre të palodhur në misionin e edukimit  të brezave.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.014217138290405
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-155476" }