Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:18 17-03-2019 Foto e ditës

Një prej protestuesve, mes turmës, ka marrë një termus brenda të cilit kishte shishe të vogëla uji dhe ua ka shpërndarë efektivëve të policisë para Kryeministrisë.

Një pjesë e tyre e kanë pranuar me dashamirësi ndërsa disa të tjerë e kanë refuzuar.

Dje protestuesit po marshojnë rreth e rrotull Kryeministrisë nën thirrjet : Rama ik! Ndërsa pas kësa protesta degjeneroi në dhunë para Parlamentit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.010277986526489
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-156748" }