Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:13 26-03-2019 Foto e ditës

Një mrekulli mund të quhet ajo që po i ndodh tashmë Musa Baculit falë misionit që mori 'Shqiptarët për Shqiptarët'.

Djali i cili kishte shpëtuar për një fije nga mbytja ishte për shumë muaj në koma në spitalin e Shkodrës por pas kurimit në Itali, ia ka dalë të ecë me këmbët e veta.

Bamirësi Ilir Hoxholli publikon edhe një foto emocionuese nga spitali teksa doktori italian përlotet ndërsa Musai i puth kokën në shenjë mirënjohjeje.

'Foto sa njemijë fjalë!

Doktori italian përlotet kur arrin ta shikojë Musain tek ecën me këmbët e veta... Me çfarë mrekullie, pasioni dhe dëshire që kanë punuar... Faleminderit stafit italian, faleminderit Zot', shkruan Hoxholli.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.013011932373047
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-157901" }