Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 14:04 12-07-2015 Foto e ditës

Fatos dhe Xhoana Nano janë në një vizitë disa ditore në ishullin grek Kefalonia, me ftesë të kryetarit të bashkisë së këtij ishulli. Kryetari i Bashkisë së Kefalonias Alexandroi Parisi, zv.kryetari Dionysis Lykoudis, shefi i turizmit Egangelos Kekatos dhe presidenti Nikos Dyak Anousaki, mirëpritën ish kryeministrin shqiptar dhe bashkëshorten e tij, sipas njoftimit të dhënë nga vetë bashkia e këtij qyteti.

Dhe bisedat kanë qenë zyrtare. Ata kanë folur për turizmin, artet dhe komunitetin shqiptar atje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plazhi i Gjeneralit
Foto nga Ksamili »
Article Logic
Execution time: 0.0095450878143311
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-15987" }