Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:18 13-04-2019 Foto e ditës

'Shqiptarët për shqiptarët' kanë bërë të lumtur familjen Saraçi në Karbunarë të Lushnjes.

Elvisi e ka mori familjen në makinën e tij, por ata nuk e dinin se ku do po shkonin.

'Shqiptarët janë njerëz të mirë, po kanë nevojë për modele të mira. Ata e duan modelin e mirë por nuk shikojnë shumë modele të mira, ju mos u mërzisni se ju do ta ndjeni dorën e ngrohtë të shqiptarëve', tha Elvis Naçi.

Në banesën e dhuruar në Golem të Lushnjes i pret Fatma, e cila u jep lajmin e mirë se shtëpia tashmë është për ta! Kjo banesë është mobiluar enkas për ta. Shtëpia e re e ngrohtë dhe plot dritë do u ndryshojë jetën përgjithmonë kësaj familje.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.012823104858398
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-160213" }